Ziņas

Darba laiks Līgo svētkos!

21.06.2019.

Darba laiks svētkos:

      21.06. 10:00 - 19:00

      22.06. Brīvs

      23.06. Brīvs

      24.06. Brīvs

Līgo atlaides!

14.06.2019.

Šī gada karstākais vasaras dizains ar atlaidi - 20%. Atklājiet jaunus iekšdurvju modeļus par izdevīgu cenu. Nāc uz mūsu salonu Vienības gatvē 33 un saņem īpašo piedāvājumu līdz 14 jūlijam! Atzīmējam Līgo kopā ar aizraujošām emocijām un ugunīgām atlaidēm !!!

Ir noliktavā!

Mūsdienās ļoti bieži cilvēki meklē tieši tādas durvju vērtnes, jo nevēlas veikt metāla kārbas demontāžas darbus.

AR PIEDURI/FALCĒTAS VĒRTNES!

Ražotāja "MDF Techno" jaunā kolekcija - Dominika Move

      Ražotājs "MDF Techno"laiž klajā jaunu - Dominika Move kolekciju. Izgatavotas no skujkoku masīva ar dekoratīviem elementiem. Pārklātas ar ekoloģisku, nodilumizturīgu, mitruma noturīgu, neizbalējošu un ilgmūžīgu “Ekošpon” pārklājumu.

Ražotāja "MDF Techno" jaunā kolekcija - Dominika Shale

      Rūpnīca "MDF Techno" piedāvā jaunu kolekciju - Dominika Shale. Izgatavotas no skujkoku masīva ar dekoratīviem elementiem. Pārklātas ar ekoloģisku, nodilumizturīgu, mitruma noturīgu, neizbalējošu un ilgmūžīgu “Ekošpon” pārklājumu. 

Ražotāja "MDF Techno" jaunā kolekcija - Dominika Klasik

      Rūpnīca "MDF Techno" piedāvā jaunu iekšdurvju kolekciju - Dominika Shale. Kvalitatīvas, mūsdienīgas un klasiskas iekšdurvis. Izgatavotas no skujkoku masīva ar dekoratīviem elementiem. Pārklātas ar ekoloģisku, nodilumizturīgu, mitruma noturīgu, neizbalējošu un ilgmūžīgu “Ekošpon” pārklājumu.